امروز : چهارشنبه، 3 مرداد 1403

استخراج ارزهای سود آور سال 2020

23 اسفند 1398, 22:37 zare 3 970 بازدید 0 نظر
  • 0
استخراج ارزهای سود آور سال 2020استخراج ارزهای سود آور سال 2020

استخراج ارزهای رمزنگاری به طور فزاینده ای رقابتی شده. قبلا، هر کاربری می توانست با رایانه شخصی خود ارز استخراج کند و سود خوبی بدست آورد. اما اکنون استخراج کنندگان باید تجهیزات گران خریداری کنند تا ضمن کسب سود، بتوانند در عرصه رقابت باقی بمانند.

بنابراین کدام ارزهای رمزنگاری در سال 2020 میلادی سود آورتر خواهند بود؟

بیت کوین سودآورترین ارز به شرط سرمایه گذاری میلیونی


سودآوری استخراج ارزهای رمزنگاری بسیار متفاوت است و به طیف گسترده ای از متغیرها نظیر سخت افزار، هزینه برق و نوع ارز مورد نظر برای استخراج بستگی دارد. در حال حاضر بیت کوین سودآورترین ارز برای استخراج است، البته در بیشتر موارد برای استخراج کننده های انفرادی زیاد سودآور نیست. استخراج بیت کوین بسیار رقابتی بوده و به سخت افزاری های تخصصی در قالب ریگ های استخراج اسیک و همچنین به برق ارزان برای به حداکثر رساندن درآمد، نیاز دارد.

شرکت های بزرگ با میلیون ها دلار سرمایه گذاری بر روی دستگاه های استخراج اسیک، سیستم های خنک کننده و در خارج از کشورها با نرخ های برق ارزان و مقرون به صرفه، بیت کوین را استخراج می کنند. با توجه به قیمت فعلی بیت کوین، پاداش های روزانه بلاک برای استخراج کنندگان 14130000 دلار است.

دیگر ارزهای سود آور برای استخراج

اتریوم

 اتریوم دومین ارز بازار ارز رمزنگاری وسودآورترین ارز برای استخراج کنندگان خانگی است. در حالی که دستگاه های استخراج اسیک را برای استخراج اتریوم ساخته اند و باعث سودآوری پایین استخراج بوسیله GPU  شده اند، اما استخراج آن با GPU هنوز هم ادامه دارد. پروتکل اثبات کار برنامه نویسی شده یا همان ProgPOW یک الگوریتم تغییر استخراج بوده که برای تقویت مقاومت اسیک جهت استخراج اتریوم طراحی شده است.

اتریوم کلاسیک

استخراج اتریوم کلاسیک، یکی از ارزهای رمزنگاری شده الگوریتم هشینگ اتریوم ، برای استخراج کنندگان خانگی که از ریگ های استخراج GPU استفاده می کنند، سود آور است. پیش بینی می شود که نرخ هش اتریوم کلاسیک بعد از انتشار اتریوم 2.0 افزایش یابد.

گرین

الگوریتم های هشینگ CR29 و  CT31 نیز برای استخراج کنندگان خانگی سودآور هستند. ارز گرین مانند الگوریتم هشینگ اتریوم و سایر ارزها، طراحی شده تا در برابر اسیک مقاوم باشد و هدف آن غیرمتمرکز نگه داشتن استخراج و در دسترس بودن برای استخراج کنندگان است.

هِیوِن پروتکل

هِیوِن پروتکل از کریپتونایت استفاده می کند. این یک الگوریتم اثبات کار است که توسط مونرو و چندین ارز رمزنگاری شده دیگر نیز استفاده می شود. پردازنده های گرافیکی شرکت انویدیا (در مقایسه با پردازنده های شرکت ای ام دی) برای استخراج کریپتونایت مناسب تر هستند. البته می توان از پردازنده های هر دو شرکت برای استخراج هیون استفاده کرد.

بیت تیوب

بیت تیوب یک جایگزین غیر متمرکز در یوتیوب است که از بلاک چین استفاده می کند. به استخراج کنندگان، توکن بیت تیوب پرداخت می شود. این ارز کوچک بازار نیز از الگوریتم کریپتونایت استفاده می کند و اخیرا ثابت کرده که برای استخراج کننده های GPU سودآور است.

همچنین ارزهای کوچکتر دیگری در بازار ارز رمزنگاری وجود دارند که برای استخراج کنندگان سود آور هستند. البته استخراج کنندگان باید در مورد آنها تحقیق کنند، چون امکان دارد بسیاری از ارزهای کوچکتر بازار از بین بروند، هک شوند یا با کلاهبرداری آنها را خارج کنند. به همین دلیل، این چنین ارزهایی ریسک زیادی برای استخراج کنندگان به دنبال دارند. بنابراین کاربران باید در هنگام تصمیم گیری برای استخراج ارز مورد نظر خود، خطرات آن را هم در نظر بگیرند.

استخراج ارزهای سود آور سال 2020

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *