پیش بینی نهایت قیمت دوج کوین

17 آذر 1396, 13:28 zahra 10 428 بازدید 1 نظر
  • +1
پیش بینی نهایت قیمت دوج کوین
پیش بینی نهایت قیمت دوج کوین
امروز می خواهیم تا در این پست به آینده ی داگ کوین از نظر قیمت بپردازیم .قیمت داگ کوین هرگز به یک دلار و نیم دلار و ارقامی از این دسته نخواهد رسید. به دلیل اینکه این کریپتو مانند برخی کریپتو ها که معروف ترین و رسمی ترین آنها بیتکوین است، هیچ زمان سرپوش بازار نخواهد داشت.
برخلاف  cryptocurrencies مانند بیتکوین، محدودیت استخراج در آن وجود ندارد(پایانی وجود ندارد) . یعنی این کریپتو پس از اینکه به سال 2015 رسید(پایان ماه اول) باز هم برای همیشه استخراج میشود و در مقدار 10  هزار در هر بلوک و 5,200,000,000  در هر سال استخراج آن انجام میشود. تا کنون بنیانگذار داگ کوین(Jackson Palmer)  این طور تصمیم گیری نموده است و در 2 فوریه 2014 اعلام نمود (در پاسخ به بسیاری از افراد و صاحب نظران) که این روند برای همیشه باقی خواهد ماند.
 و از طرفی تنها کوینی که دارای طرح های اساسی در جهت ورود به بازار خدمات و کالا میباشد، بیتکوین است و یا تا این زمان این طور است. البته کوین هایی چون دیجی بایت نیز در حال اجرای طرح هایی دراین جهت میباشند و تا کنون مقادیر قابل توجه ای صرف این کار شده است.
ضمن اینکه همیشه کاهش و توقف ماین باعث رشد یک ارز نمیشود و باید آن ارز بسیار موفق باشد. در جهت ورود آن به بازار خدمات و کالا و ... طرح های پرهزینه و کاملی پیوسته انجام شود. ضمنا نگاه دلالان و گروه های پامپ و یا شرکت های بزرگ استخراج به آن کم میشود.
از طرفی امروزه وجود رقیبان بسیاری برای داگ کوین و در کنار آن استفاد از رقابت های سالم و ناسالم میتواند کار را برای داگ کوین سخت نماید. برخی از کریپتوها و گروه ها امروزه از روشهای بسیار برای منافع از جمله پامپ و دامپ و ...  استفاده میکنند و این کار را سخت میکند.

این در حالی است که امروزه کریپتوها موفق بسیار شده اند و حتی وجود ایده های بسیار عالی باعث متمایز شدن آنها شده است .
مانند دارک کوین و یا سیستم سوپر نت - یا طرح ها و خدمات بسیار هزینه بر دیجی بایت این را باید اضافه کرد که در تمامی سایت های آنالیز و تحلیل این کریپتو و نیز سایت های منتشر کننده مسائل فنی داگ کوین و سایر کریپتوها اشاره به توقف استخراج ان در مرز 100 میلیارد شده است ولی همانطور که اشاره کرده ایم، پالمر نظری خلاف این را بیان نموده است و تنها زمان میتواند آن را مشخص نماید
البته میتوان این کار پالمر را برای دوری از هجوم دلالان و تبدیل شدن این کریپتو به عنوان یک کالا در نظر گرفت و این کار کمک میکند تا شانس بیشتری در جایگزینی ارزهای کاغذی و سنتی و حتی سایر ارزهای دیجتال داشته باشد. ولی میتوان آن را یک سیاستی از سوی پالمر دانست.

پس اشاره توقف داگ کوین حتی در سایت های فارسی زبان در 100 بیلیون هنوز قطعی نیست و قدر مسلم باید در حال حاضر، تنها به این نوشته و پاسخ پالمر بسنده کرد. (ادامه استخراج پس از بلوک 600 هزار اما به صورت محدود و به مقدار تنها 5 میلیارد در سال)
Dogecoin توسط برنامه نویس بیلی مارکوس خلق شده است . پالمر دامنه داگ کوین را خریداری نمود و ..

اقتصاددانان استدلال می کنند که با توجه به این تصمیم، Dogecoin  ممکن است شانس بیشتری برای اینکه در معاملات بیشتر، مورد استفاده قرار گرفته، داشته باشد و همیشه به عنوان یک ارز جایگزین پول کاغذی استفاده شود و این مسئله در درازمدت نیز تداوم خواهد داشت .
پس این مسئله نوید میدهد که داگ کوین از نظر وسعت در آینده رشد خواهد کرد.دلیل اصلی این مسئله این است که دیگر از این ارز برای اعمال دلالی و بسیاری از سوداگری ها استفاده نخواهد شد و این ارز شانس بیشتری خواهد داشت تا روز به روز جای خود را در میان فروشگاه ها پیدا نماید و جایگزین ارزهای سنتی شود.
شاید برنامه ریزی و اندیشه جکسون پالمر نیز همین باشدالبته مسائل بالا، گویای این است، که هرگز افزایش ده ها برابری و صد ها برابری مانند بیتکوین در این کریپتو پدیدار نخواهد شد و به طور معمول و آنچه قابل پیش بینی است، با یک نرخ یک رقمی و در سال قابل رشد میباشد.
این ارز ممکن است تا یک نرخ سه رقمی در سال 2015 و 2016 رشد داشته باشد. و یا با روندی که این ارز از نظر پرداختن به رواج آن در پیش گرفته شده است و نیز وجود کوین های متعدد و دارای طرح های بسیار آینده نگر باعث شود که حتی قیمت آن به زیر 50 ساتوشی و یا کمتر سقوط نماید. که همانطور توضیح داده شد، این مسئله به روند رشد آن در فضای نت و خرید و فروش و قرار گرفتن آن در میان معاملات بستگی خواهد داشت.
اما یک مسئله دیگر ممکن است باعث افت داگ کوین شودوقتی در نت جستجو میشود، مشاهده میتوان نمود که افراد بسیاری وجود دارند که مقادیر کم و یا زیادی از این کوین را خریداری و در کیف پول خود راکد نگه داشته اند(جهت فروش در مبلغ ایده آل) این مسئله خود میتواند باعث ایجاد خطر و ریسک در آینده شود. 
مسئله بعدی این است که تداوم استخراج این کریپتو ، خود نیز به گونه ای میتواند باعث رونق هیشگی آن باشد. البته باز هم به روی آوردن دنیا به آن بستگی دارد.

یعنی اگر این کریپتو در میان بازارها رشد نماید و از سویی استخراج آن همیشه به عنوان یک درآمد باقی بماند، میتواند رشد نماید و البته احتمال توسعه آن در میان بازارها بسیار است و این بسته به طرح ها و برنامه ریزی های متولیان آن دارد.(متاسفانه هیچ یک از طرح های این کوین در سال 2015 تا این لحظه محقق نشده است و فعلا طرح خاصی در جهت گسترش آن اعلام نشد ه است.
گویی به منافع خود رسیده اند و ....ظاهرا این کریپتو و هر کریپتویی به قیمت سایر کریپتوها که در راس آنها بیتکوین رسمی ترین و اولین ارز رمزنگاری دنیا بستگی دارد. و نمیتوان تا حدودی منکر این قضیه شد.

پیش بینی نهایت قیمت دوج کوین

نظرات کاربران

  1. آواتار کاربر
    توسط : rsh   |  در تاریخ : 4 مهر 1398 22:20
    خیلی خوب بود یعنی دوج نابود 

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *