امروز : جمعه، 1 شهریور 1398
» » سازنده ریپل و استلار: ارز دیجیتال ترون آشغال است !

سازنده ریپل و استلار: ارز دیجیتال ترون آشغال است !

15 دی 1397, 18:20 amirhosein 346 بازدید 0 نظر
  • +1


جد مک‌کالب موسس ریپل، استلار، صرافی ام‌تی‌ گاکس و ای‌دانکی اظهار داشت که ترون زباله‌ای بیش نیست. مک‌کالب که به دلیل اختلاف عقیده با هیئت مدیره ریپل، از این تیم جدا شد تا استلار را به وجود آورد، همچنین عقیده دارد که حال بازار ارزهای دیجیتال خوب است. وی به خبرگزاری یاهو فایننس متذکر شد که بازار در سطح خوبی قرار دارد، هرچند در طول سال ۲۰۱۸ با برخی مشکلات روبرو شده است. هنگامی که از مک‌کالب در گفتگوی تلفنی درباره نکته‌ یا نتیجه‌ای که از فضای ارزهای دیجیتال به جز قیمت‌های آن باید به خاطر سپرد، سوال شد وی پاسخ داد تماشای سرمایه‌ای که در پروژه‌های مختلف بازار تزریق شده، جنون‌آمیز است. وی همچنین افزود که کاهش حجم بازار و قیمت‌ توکن‌ها سبب تثبیت وضعیت شده است.
یکی از پیامد‌های خوب آرام شدن بازار که هنوز به عقیده من یک بازار نزولی نیست، کم شدن پروژه‌های بی‌خود است. ۹۰ درصد این پروژه‌ها مزخرف هستند. من به آینده و تغییر این وضعیت امیدوارم. پروژه‌هایی مثل ترون آشغال هستند. اما مردم میلیون‌ها دلار پول در آن‌ها می‌ریزند. این‌ پروژه‌ها هیچ‌وقت از لحاظ فنی یک امر شدنی نیست.
با توجه به این واقعیت که ترون در توسعه و استفاده از قراردادهای هوشمند بهتر از اتریوم عمل کرده بطوریکه کمتر کسی انتظار آن را یک سال پیش داشت، مک‌کالب پروژه جالبی را برای تیکه‌پراکنی انتخاب کرد
استلار هنوز مانند پلتفرم‌های توسعه قراردادهای هوشمند ترون و اتریوم، فعالیتی در این باره نداشته است. مک‌کالب توضیح بیشتری درباره اینکه چرا ترون پروژه مزخرفی است، ارائه نداد. جاستین سان، سازنده ترون نیز در ویدیویی اظهار داشت که می‌خواهد توسعه‌دهندگان را از پلتفرم‌هایی نظیر اتریوم و ایاس نجات دهد.

استلار در بازاریابی ضعیف عمل کرده است

مک‌کالب در پاسخ به اینکه آیا مردم درباره استلار اطلاعاتی دارند یا نه، اذعان داشت که فکر نمی‌کند آن‌ها چیزی در این باره بدانند.
فکر نمی‌کنم آن‌ها چیزی در این باره بدانند. ما در بازاریابی استلار و اطلاع‌رسانی به دنیا درباره اینکه این پلتفرم چیست، ضعیف عمل کرده‌ایم. به عقیده من آن‌ها تصور مبهمی درباره اینکه پلتفرم استلار تنها برای امور پرداختی است دارند و اطلاعی از جزئیات و قدرت واقعی آن ندارند. ما امیدواریم این ایراد را در سال ۲۰۱۹ برطرف کنیم اما به هر حال این روندی است که باید طی شود.
تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از مردم دانش اندکی درباره بیت کوین یا بلاک چین دارند که با این شرایط کار برای استلار سخت‌تر نیز می‌شود. بسیاری به راه‌حل‌هایی که بلاک چین در بانکداری ارائه می‌دهد، علاقه‌ای ندارند. در نهایت مردم مدل همتا به همتا را برای امور پرداختی انتخاب خواهند کرد تا انجام آن خارج از استانداردهای تعریف شده توسط دلار آمریکا باشد. با این حال بازار هنوز در ابتدای راه خود قرار دارد و مراحل اولیه توسعه خود را سپری می‌کند.

جمع خودمانی پایان سال در ارزهای دیجیتال

مک‌کالب نیز به جمع انتهای سال میلادی ۲۰۱۸ برایس وینر توسعه‌دهنده، تور دمیستر سرمایه‌گذار و ویتالیک بوترین از اتریوم در اظهارات عجیب‌وغریب پیوست. سالی که بیت کوین عنوان بدترین سرمایه‌گذاری ممکن را به خود اختصاص داد.
البته که قبیله‌گرایی در حلقه‌های شکل گرفته اکوسیستم ارزهای دیجیتال چیز جدیدی نیست، اما تازه‌واردان به این حوزه وفاداری خود را در دارایی‌هایی که به عقیده‌ آن‌ها بهترین عملکرد را خواهند داشت، جا گذاشته‌اند.
سازنده ریپل و استلار: ارز دیجیتال ترون آشغال است !
در حالی که استلار بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر از نظر حجم بازار قرار دارد، ریپل که از نظر طراحی و عملکرد به استلار بسیار شباهت دارد در اخبار و همکاری‌های تجاری و ادغام شدن با سیستم‌های بانکی در سراسر جهان عملکرد بهتری نسبت به همتای خود داشته است.
مک‌کالب و دیگر توسعه‌دهندگان آزمایشگاه ریپل زمانی که احساس کردند اهداف و ماموریت این شرکت در حال فاصله گرفتن از چشم‌اندازی است که درباره سیستم‌های پرداخت همتابه‌همتا داشتند، از این تیم جدا شدند. او حتی بعداً به خاطر فروش توکن‌های ریپلی که داشت با پرونده قضایی روبرو شد.
بلاک چین استلار در ۳۰ام ماه دسامبر تنها ۱,۰۲۴ تراکنش با میانگین ۴۲ تراکنش در هر ساعت انجام داد. این در حالی بود که با توجه به اطلاعات سایت کوین‌متریکس رقبای آن یعنی ریپل ۳۹۶,۳۵۴ تراکنش، ترون ۲,۸۴۵,۴۹۰ تراکنش، و بیت کوین ۲۶۷,۴۶۳ تراکنش در بازه زمانی مشابه انجام دادند.
در همین بازه زمانی استلار ۱۳ سنت نسبت به بالاترین قیمتی که در ۵ روز اخیر ثبت کرده بود، کاهش یافت.
کلید واژه ها :

دسته بندی : اخبار

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید : *