امروز : چهارشنبه، 28 مهر 1400

رشد شدید قیمت ارز دیجیتال waves - ویوز

8 دی 1397, 17:36 amirhosein 1 791 بازدید 0 نظر
  • 0

رشد شدید قیمت ارز دیجیتال waves - ویوزرشد شدید قیمت ارز دیجیتال waves - ویوز

بازار ارزهای دیجیتال که از دو روز پیش روند صعودی را در پیش‌گرفته بود، امروز، چهارشنبه هم به رشد شدید خود ادامه داد.
تقریبا همه ارزهای دیجیتال به طور میانگین رشد روزانه بیش از ۱۰ درصدی را تجربه کردند.
رشد شدید قیمت بیت کوین در دومین روز متوالی/ جهش 300 درصدی ویوز طی سه هفته !

بیت کوین، ارز دیجیتال اول بازار به مرز ۳,۹۰۰ دلار رسید و آلت‌کوین‌ها نیز که برای مدت زیادی سیر نزولی داشتند، امروز روز خوبی را سپری کردند.
پس از یک دوره سقوط شدید در بازار ارز دیجیتال طی هفته‌های اخیر، رشد مجدد قیمت‌ها ، از اواخر روز دوشنبه آغاز شد و تا به امروز ادامه یافت.
هفته گذشته قیمت بیت کوین با سقوطی هولناک به قیمت ۳,۱۳۰ دلار کاهش یافت و انتظارات را برای سقوطی شدیدتر حتی به سطوح ۱,۳۰۰ دلار بالا برد.
رشد شدید قیمت بیت کوین در دومین روز متوالی/ جهش 300 درصدی ویوز طی سه هفته !
در هنگام نگارش این خبر، هر واحد بیت کوین با قیمت حدود ۳,۹۷۰ دلار معامله می‌شود که نشان دهنده رشد ۱۰ درصدی نسبت به روز گذشته است.
در میان ده ارز دیجیتال برتر بازار، بیت کوین کش و رقیب آن بیت کوین اس وی (Bitcoin SV) از دیگران قدرتمندتر ظاهر شدند و به ترتیب با ۳۹ و ۲۸ درصد افزایش قیمت، امیدها را زنده کردند. ترون دیگر ارزی بود که با رشد حدود ۲۰ درصدی عملکرد خوب خود طی روزهای گذشته را ادامه داد. تاکنون هیچ دلیل فاندامنتالی برای رشد شدید بیت کوین کش وجود ندارد.
در سوی دیگر ارز دیجیتال ویوز (Waves) با ۵۹ درصد رشد در یک روز رخ نمایی کرد. ویوز هم اکنون با قیمت ۴ دلاری در رتبه ۱۹ ارزهای دیجیتال قرار دارد. این ارز دیجیتال طی سه هفته بیش از ۳۰۰ رشد را تجربه کرده است. تحلیلگران علت رشد شدید ویوز را اخبار مثبت توسعه این ارز دیجیتال و اخبار مربوط به سرمایه‌گذاری بیش از ۱۲۰ میلیون دلار روی این پروژه توسط یکی از شرکت‌های مطرح عنوان کرده‌اند.

رشد شدید قیمت بیت کوین در دومین روز متوالی/ جهش 300 درصدی ویوز طی سه هفته !نمودار یک هفته‌ای قیمت ویوز
اتریوم هم که همچنان برای بازپسگیری جایگاه دوم خود در بازار تلاش می‌کند، بعد از سقوط شدید به پایین‌ترین قیمت ۱۸ ماه اخیر، طی سه روز گذشته کمی روی آرامش به خود دیده است و اکنون با قیمت حدود ۱۰۴ دلار معامله می‌شود.
یک‌سال پیش در چنین روزی بیت کوین به قیمت بیش از ۲۰,۰۰۰ دلار در برخی از صرافی‌ها رسید.

رشد شدید قیمت ارز دیجیتال waves - ویوز
دسته بندی : اخبار

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *