امروز : چهارشنبه، 5 تیر 1398

آشنایی کامل با ارز دیجیتال EOS

12 بهمن 1396, 22:32 zahra 766 بازدید 0 نظر
 • 0
آشنایی کامل با ارز دیجیتال EOSآشنایی کامل با ارز دیجیتال EOS
ای او اس (EOS) بر روی ساختار منحصربه‌فرد بلاک چینی خودکار می‌کند.
ساختاری که طراحی‌شده تا امکان تغییر مقیاس‌های عمودی و افقی اپلیکیشن های غیرمتمرکز را امکان‌پذیر سازد؛ که یعنی سیستم ای او اس طراحی‌شده تا عملیات‌های تعیین هویت، دیتابیس، هماهنگ‌سازی میان انواع اپلیکیشن های بر روی بلاک چین خود را مقیاس‌پذیر کند و از طرفی میلیون‌ها تراکنش را در ثانیه و با کارمزدی نزدیک به صفر انجام دهد.
EOS پلترفمی است برای پشتیبانی مباحث تجاری ٬ که به شرکت ها این اجازه را می دهد که برنامه های بلاک چین را به برنامه های تحت وب ایجاد کنند . در حال حاضر ای او اس یک رقیب جدی برای اتریوم است هر چند که از آن پشتیبانی میکند.
امنیت EOS
ای او اس بر مبنای بلک چین است برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی از جمله احراز هویت ٬ پایگاه داده (دیتا بیس) ایجاد شده است.
نرم افزار ای او اس
ای او اس نرم افزاری است که میتواند برنامه های بلاک چین را شبیه به برنامه های تحت وب به کار بگیرد.
ویژگی ها
 • مقیاس پذیری:که می تواند میلیون ها تراکنش را در ثانیه با پردازش غیر همزمان به صورت موازی انجام دهد
 • از بین بردن هزینه ها در انجام معاملات :به این گونه که کاربران اجازه استفاده از منابع متناسب با سهم خود، بجای پرداخت هر معامله می شوند٬ این در حالی است که اتریوم این ویژگی ها را ندارد.
پشتیبانی
ای او اس EOS از سود اثبات شده از سهام استفاده می کند و توانایی رفع اشکالات و تغییرات را با توافق فوق العاده ای ارائه می دهد. این پروژه توسط بلاک چین VIP  پشتیبانی می شود. 20 درصد توکن های ای او اس در طی 5 روز اول در فروش 341 روزه با قیمت حدود 185 میلیون دلار در ETH فروخته شد. (و 10٪ آن برای block.one محفوظ است). ساختار فروش توکن اینچنین است که 70٪ باقی مانده (یعنی اکثریت) توکن های EOS، تولید و به بازار عرضه می شود.
تاریخچه ای او اس
ای او اس توسط Dan Larimer بنیان گذار و خالق Bitshares و همچنینSteem آغاز شده است. Steem و Bitshares دو پلت فرم موفق در ارز های دیجیتال هستند و هنوز هم اجرا می شوند، به این معنی که این بنیانگذار در حال حاضر دو مورد مطالعات موردی را انجام داده است. ای او اس برای اولین بار توسط Dan در Consensus 2017 با راه اندازی ICO اعلام شد. این سکه پس از آن در بسیاری از مبادلات که از 5 دلار در راه اندازی آغاز شده بود، در حدود 48 دلار فروخته شد و اکنون در رتبه 13 ارزهای دیجیتال و 12.18 دلار مبادله می شود.

 • چه تفاوتی بین اتریوم با ای او اس هست ؟

  EOS نسخه سریع تر از اتریوم است توانایی پردازش معاملات را با بیش از چند هزار بار در ثانیه را دارد.
  تاریخچه EOS  اولین بار توسط Dan و با راه اندازی ICO اعلام شد. این سکه در حال حاضر در حدود ۴۸ دلار فروخته شد و اکنون در رتبه ۱۳ ارزهای دیجیتال و ۱۲٫۱۸ دلار مبادله می شود.
  EOS رهبر افزایش قیمتبیشتر کوین های ارزشمند بازار نسبت به قیمت دلار افزایش ارزش داشتند. در این میان، EOS بهترین عملکرد را از خود نشان داد که دور از انتظار بود. 
 • بیت کوین با چهار درصد افزایش٬ کاردانو، که پنجمین رتبه در ارزهای با ارزش رمز پایه دارد نیز هشت درصد افزایش یافت.
  اما EOS با ۴۸ درصد رشد، نمودار رشد ارزش را بسیار جابجا کرد . این رشد نمودار بخاطر آن بود که اعلام شد در روز شنبه از سئول کره جنوبی خبرهایی در مورد EOS نشر پیدا میکند به یک پیشرفت جامع دست یافتند.
  یکی از علل پیشرفت بازار ارزهای دیجیتال ، این است که در چندین گزارش بیان کرده اند که کره جنوبی در حال حاضر به دنبال ممنوعیت خرید و فروش ارزهای رمز پایه نیست.

آشنایی کامل با ارز دیجیتال EOS

دسته بندی : اخبار

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید : *