امروز : جمعه، 28 مرداد 1401
مجله کسب درآمد فارسی - کسب درآمد اینترنتی - ارز دیجیتال - دوج کوین » اخبار » دلایل سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتالی ورج

دلایل سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتالی ورج

12 بهمن 1396, 22:15 zahra 3 450 بازدید 0 نظر
  • +1
دلایل سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتالی ورجدلایل سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتالی ورج
ویژگی های منحصر به فرد این ارز را برای شما بیان کردبم ولی حال سوالی که پیش می آید این است که چرا ارز دیجیتالی ورج برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟که در زیر به آن پرداخته ایم و همچنین از مزیت این ارز گفته ایم که به پاسخ این سوال کمک فراوان می کند.
جان مک‌آفی مدافع و طرفدار ارزهای رمزپایه است و معتقد است ارزهای مجازی که بتوانند عملکرد ناشناس را برای کاربران به ارمغان آورند، پیشرفت خواهند کرد.به گزارش بانکینا، جان مک‌آفی ، چهره معروف دنیای اینترنت و امنیت اطلاعات، در توییت اخیر خود به درخواست مکرر کاربران درباره ارزهای رمزپایه پاسخ داد و ارزهای رمزپایه متکی به حفظ حریم خصوصی (تراکنش ناشناس) را برای خرید پیشنهاد داد.

او در این توییت سه ارز رمزپایه ورج (Verge)، زی کش (Zcash) و مونرو (Monero) را دارای آینده درخشان توصیف می‌کند.

در میان این ارزهای معرفی شده توسط جان مک‌آفی، ورج (Verge) یک تازه وارد محسوب می‌شود و با توجه به افزایش قیمتی که داشته، در حال ورود به رقابت بزرگان است. جان مک‌آفی مدافع و طرفدار ارزهای رمزپایه است و معتقد است ارزهای مجازی که بتوانند عملکرد ناشناس را برای کاربران به ارمغان آورند، پیشرفت خواهند کرد. صحبت‌های جان مک‌آفی در برگیرنده خبرهایی است که از گوشه و کنار جهان درباره چنگ‌اندازی دولت‌ها به داده‌های ارز دیجیتال به گوش می‌رسد.
ارز رمزپایه ورج (XVG) در روزهای اخیر افزایش قیمت زیادی داشته و همین افزایش باعث شد تا استخراج کنندگان (Miner) به سمت این ارز بروند. ورج در میان ارزهای متکی به حفظ حریم خصوصی شناخته شده نیست اما روند توسعه آن با تیم توسعه دهندگان مشتاقی که دارد به سرعت در حال جلو رفتن است.
ارز رمزپایه ورج در حال اوج گرفتن است
هم‌زمان با افزایش قیمت و تشویق شدن کاربران شبکه‌های اجتماعی برای خرید ارز رمزپایه ورج، در برخی صرافی‌ها تعداد معاملات آن به شدت افزایش یافت.

کارشناسان و فعالان ارز رمزپایه معتقد هستند به زودی شاهد اوج گرفتن ارزهای حافظ حریم خصوصی با امکان مخفی نگه داشتن هویت و تراکنش‌ها خواهیم بود.
ارز رمزپایه ورج چه مزیتی دارد؟
با وجود صدها ارز دیجیتال که هر روز هم بر تعدادشان افزوده می‌شود و تعداد زیادی هم از آن‌ها ادعای حفظ حریم خصوصی دارند، ورج چه تفاوتی با بقیه دارد؟ ارز رمزپایه ورج مشابه دیگر ارزها با هدف رفع ضعف‌ نمونه‌های قبلی به وجود آمد و مواردی مثل امنیت، حفظ حریم خصوصی و سرعت در تایید تراکنش را هدف قرار داد.

برای تسهیل در استفاده و همین طور ارتقای امنیت، کیف پول دیجیتال مبتنی بر شبکه تور (Tor) برای موبایل عرضه شد.
وقتی صحبت از تراکنش ناشناس باشد، همه اشاره‌ها به کارهای غیرقانونی مثل قاچاق مواد مخدر معطوف می‌شود ولی در واقعیت مشاهده می‌شود خلافکارها با همان پول نقد راحت‌تر هستند. طرفداران ارزهای رمزپایه امکان تراکنش ناشناس را جزو اصول آزادی و حقوق انسانی می‌دانند.

شاید اهمیت این موضوع برای مردم عادی در زندگی روزمره آنچنان بزرگ نباشد اما با توجه به محدودیت‌های روز افزون دولت‌ها، توجه به حفظ حریم خصوصی در حال افزایش است.
تراکنش‌ها در ورج در حدود ۵ ثانیه تایید می‌شوند و توسعه دهندگان آن وعده داده‌اند در صورت افزایش جمعیت کاربران هم الگوریتم آن آماده استقبال است. در شبکه ارز رمزپایه ورج آی پی کاربران، تراکنش‌ها و هویت کاربران مخفی می‌شود. شبکه آن مبتنی بر فناوری I2P و TOR است.


دلایل سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتالی ورج

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *