امروز : چهارشنبه، 28 مهر 1400

آشنایی کامل با ارز دیجیتال ورج - verge

12 بهمن 1396, 21:47 zahra 3 370 بازدید 0 نظر
  • 0
آشنایی کامل با ارز دیجیتال ورج - vergeآشنایی کامل با ارز دیجیتال ورج (verge)
تا آن جا که همه می‌‌دانیم تیم بیت کوین در ماموریت خود که ایجاد یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز بود موفق شد. اما پس از آن، پیشرفت‌ها در زمینه ارزهای رمزپایه متوقف نشد. تلاش‌ها در زمینه تکمیل این ارزها ادامه یافت. یکی از نتایج این تلاش‌ها ایجاد ارز رمزپایه‌ای به نام ورج(Verge) بود.
ارز دیجیتال ورج ( verge ) چیست
ارز دیجیتال بیت کوین در زمینه ی خود بسیار موفق بوده است . بعد از آن ارزهای دیجیتال دیگری به بازار عرضه شد یکی از آن ها ارز رمز پایه ای به نام ورج verge است. در این مقاله به معرفی ارز ورج میپردازیم.
( Verge ( XVG زندگی خود را به عنوان Doge Coin Dark در سال 2014 آغاز کرد زمانی که آن را راه اندازی کرد هدف آن بود که یک ارز دیجیتال نامحدود سرگرم کننده باشد، در فوریه 2016 آن را دوباره به نام Verge معرفی شد.
ورج ( Verge ( XVG یک رمزنگاری امن و ناشناس است که با توجه به حریم خصوصی ساخته شده است هدف اصلی و مهم آن بر ناشناس بودن و حفظ حریم خصوصی کاربرانش است.

ورج یک شرکت خصوصی نیست و هیچ گونه کنترلی بر روی سکه های آن وجود ندارد. این ارز با استفاده از شبکه های گمنام گوی چندگانه مانند Tor و i2p بر مبنای اصلی Bitcoin blockchain بهبود می یابد.
از پشتیبانی چندین الگوریتم استخراج از معادن برای بهبود امنیت استفاده می کند و توزیع مساوی سکه ها را به بلاک چین ارائه می دهد هدف اصلی آن به دست آوردن یک روش سریع و غیر متمرکز برای انجام معاملات مستقیم با حفظ کردن حریم خصوصی افراد در معاملات است با استفاده از این ارز معاملات قابل شناسایی نیستند و اشخاص می‌توانند معاملات خود را به شکل ناشناس و سریع انجام دهند.زمان انجام هر تراکنش در این ارز ۳۰ ثانیه است.
روش کار ورج چگونه است؟
ورج از تکنولوژی بلاک چین بسیار پیشرفته‌ای استفاده می‌کند. این تکنولوژی با استفاده از سرویس‌هایی مانند Tor  و  I2P که اطلاعات شخصی شما مانند آدرس IP و موقعیت جغرافیایی را پنهان می‌کند ساخته شده است. با پیاده سازی تکنولوژی RSK در آینده، ورج قابلیت قراردادهای هوشمند را نیز ارائه می‌کند. با اجرای این پروژه، ورج تنها ارز رمزپایه‌ای خواهد بود که در عین حفظ محرمانه بودن اطلاعات کاربران از قراردادهای هوشمند هم پشتیبانی می‌کند.
چرا به جای ورج از VPN استفاده نمی کنیم؟
در صورت برقراری ارتباط از طریق شبکه خصوصی مجازی(VPN) تنها بخش رمزگذاری شده از ارتباط، بخشی است که شما را به ارائه کننده سرویس VPN وصل می‌کند. از آن جا به بعد مسیر ارتباط محافظت شده نیست. بنا بر این سرویس VPN نیاز به تصدیق این مسئله دارد که ارائه کننده VPN شما گزارش‌ها و سوابق مربوط به عملیاتتان را افشا نمی‌کند. با استفاده از ورج دیگر نیازی به این کار نیست و می‌توانید مطمئن باشید که اطلاعات شما در کل مسیر ارتباط محفوظ خواهد ماند.

آشنایی کامل با ارز دیجیتال ورج - verge

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *