آشنایی کامل با آلت کوین - altcoin

10 بهمن 1396, 22:35 zahra 1 551 بازدید 0 نظر
  • 0
آشنایی کامل با آلت کوین - altcoinآشنایی کامل با آلت کوین - altcoin
می خواهیم تا به آشنای با  یکی دیگه از ارزهای دیجیتال بپردازیم که شاید تا به حال اسم آن به گوشتان خورده باشد آلت کوین و همچنین به کاهش قیمت این ارزها در بازار را پرداخته می شود.
آلت کوینها، ارزهای دیجیتالی هستند که پس از بیت کوین عرضه شدند. به طور کلی، آن ها خود را به عنوان جایگزین های بهتر برای بیت کوین معرفی می کنند. موفقیت بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال باعث شد که بسیاری از توسعه دهندگان با تغییراتی کلی یا جزئی ارزهای دیجیتال جدیدی معرفی کنند.
بسیاری از آلت کوین ها در چارچوب اساسی بیت کوین ساخته شده اند. بدین ترتیب اکثر آلت کوین ها از این نظر شبیه هم هستند، بیشتر آلت کوین ها با تغییر در فرایند استخراج یا نحوه تایید تراکنش ها عرضه شده اند. 
اما حتی با بسیاری از ویژگی های شبیه به هم، آلت کوین ها به طور گسترده ای از یکدیگر متفاوت هستند.
کاهش قیمت آلت کوین تا40%
اکثریت آلت کوین ها در این بازار آسیب دیده اند، که از جمله آنها میتوان به Bitcoin Cash اشاره نمود ، که در 24 ساعت گذشته تغییرات 32 درصد را نسبت به Bitcoin که فقط  18 درصد خود را از دست داده است.
مقدار خسارات به طور واضح در آمار بازار کلی قابل مشاهده است. کل فروش بازار ارز از 650 میلیارد دلار در روز به 430 میلیارد دلار در یک روز کاهش یافته است.
ماه جادویی بیت کوین Bitcoin که باعث به وجود آمدن رشدی بی سابقه در حجم و رشد قیمت آن شد ، که سرمایه گذاران و دنبال کنندگان این ارز دیجیتال را که شگفت زده کند.
چنین جهش های قیمتی شدید اغلباً به دنبال آن کاهش و یا تغییرات هست.


آشنایی کامل با آلت کوین - altcoin

دسته بندی : اخبار

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *