امروز : دوشنبه، 3 تیر 1398

نقاط ضعف و قوت نئو - NEO

9 بهمن 1396, 13:43 zahra 622 بازدید 0 نظر
  • 0
نقاط ضعف و قوت نئو - NEOنقاط ضعف و قوت نئو - NEO
نئو نیز همانند سایر ارزها از نقاط قوت و ضعفی برخوردار می باشد که این ضعف و قوت را مورد بررسی قرار می دهیم ولی در ابتدا به توضیح کوتاهی درباره تیم توسعه دهنده ی نئو پرداخته می شود.
تیم توسعه دهنده
تیم Dao Hongfei، یکی از حرفه ای ترین تیم ها است. در حالی که بسیاری از ICOs های جدید (ارائه سکه های اولیه) تیم هایی دارند که قبل از فروش توکن(سکه) ، ارزش بالقوه آن توضیح می دهند، NEO استراتژی دیگری را در پیش می گیرد. تیم Da با حضور در شبکه های اجتماعی حوزه تکنولوژی ارتباط و صحبت در بازه نئو را با عموم مردم  در پیش گرفت.
نگرانی ها و نقاط ضعف 
نئو، اساسا 100٪ پیش استخراج می شود و همچنین  به کاربران امکان می دهد سکه های اضافی (به صورت GAS) را با نگه داشتن آنها در کیف پول جمع آوری کنند. NEO “توزیع” سکه را از طریق یک رویداد crowdfunding انجام میدهد که به مردم اجازه سرمایه گذاری، می دهد. از آنجایی که هیچ معدن و مجوز نشانه گذاری وجود ندارد، این توزیع بسیار متمرکز است.
نئو، به دو دسته تقسیم می شود: 50 میلیون که از طریق جمع آوری پول، فروخته شده (و به اشتراک کنندگان اولیه داده شده) و د 50  درصد توسط “شورای NEO” “مدیریت” می شود.


نقاط قوت و فرصت برای NEO
نئو یک شرکت خواهر OnChain است که در حال حاضر از نظر صنعت خدمات مالی ساخته شده است.  در حال حاضر با دولت چین و ژاپن همراه با شرکت های بزرگ از جمله Alibaba همکاری می کند.  نئو بیشتر از یک مدل ابر با منبع باز عمومی محسوب می شود که جدا از OnChain خواهد بود، اما همچنین می تواند با توجه به عملکرد زنجیره ای متقابل، همانطور که ما بیشتر با NeoX می بینیم، معملات را انجام دهد.


نقاط ضعف و قوت نئو - NEO

دسته بندی : اخبار

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید : *