امروز : چهارشنبه، 28 مهر 1400

آشنایی با ارز دیجیتال نئو – AntShares

9 بهمن 1396, 12:53 zahra 2 121 بازدید 0 نظر
  • 0
آشنایی با ارز دیجیتال نئو – AntSharesآشنایی با ارز دیجیتال نئو – AntShares
ارز دیجیتال AntShares – انت شیرز یا همان ارز دیجیتالی نئو NEO چیست : انت شیرز یک ارز دیجیتال و یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین AntShares است که توسط تیم چینی OnChain طراحی و توسعه یافته است. ارزش ارز انت شیرز (ANS) افزایش چشمگیری داشته است و این باعث شده خیلی از علاقه مندان آن را «اتریوم چینی» بنامند.
انت شیرز مانند بیشتر ارزهای دیجیتال قابل استفاده بر روی کیف پول الکترونیکی است.
این شبکه همچنین قرار است که ارز دیگری به اسم انت کوین را ارائه کند که هنوز اطلاعاتی از نحوه معرفی آن در دسترس نیست.
انت شیرز با نام «Neo» نیز شناخته شده است.
ارز دیجیتال نئو
نئو (NEO) یک نسل هوشمند پلت فرم (Antshares) است و به معنی جوان و جوانی در زبان یونانی است.

نئو تا به حال ظهور قابل توجه و شهرت خاصی داشته است و اکثر معاملات NEO را با رشد انفجاری برابر می دانند. با این حال، زمانی که شما زیر زربین آن را نگاه می کنید، بحث های زیادی وجود دارد.
نئو “Ethereum چینی” نامیده می شود، به همین خاطر جذابیت های خاصی برای خود دارد.
قانون به عنوان کد
اول، بیایید درباره قراردادهای هوشمند بحث کنیم. با توجه به فرهنگ لغت قانون سیاه، یک قرارداد عبارت است از: “یک توافق، پس از بررسی کافی، با انجام یا عدم انجام یک کار خاص”. به نظر ساده است؟ قانون قرارداد یک تونل عمیق است که طوفان های متعددی را پوشش می دهد که بسیاری از آنها زندگی خود را به آن اختصاص می دهند، اما یک تغییر کلیدی در این عصر دیجیتال وجود دارد،  که قانون کد برنامه ریزی شده است.
قانون کد در آمریکا و چین
در ایالات متحده، قانون ESIGN در سال 2000 به طور فدرال تصویب شد که استفاده از امضای دیجیتال را به عنوان یک ساختار قانونی تایید کرد. در چین، قانون قرارداد مشابه و استفاده قانونی از امضاهای دیجیتال در سال 2007 به این فهرست اضافه شد. این به این معنی است که سیستم حقوقی در حال حاضر دارای یک قلمرو دیجیتال است و بسیاری از فرصت های جدید را برای قراردادهای دیجیتال باز می کند.
قراردادهای هوشمند – یک راه جدید دیجیتالی، بی حد و مرز با اعتماد بیشتر برای دو یا چند طرف
قراردادها منجر به توافق میان دو نفر (یا بیشتر) می شود.

همانند شکل  اگر X اتفاق افتد، Y ارائه می شود. اگر X اتفاق نیفتد، در اینجا Z استفاده می شود. این ارتباط با ساختار برنامه نویسی مشروط در علوم رایانه ای مشابه است که در آن قوانین “اگر  سپس” به راحتی می تواند بر اساس قانون قرارداد سنتی ساخته شود، که قانون را به کد تبدیل می کند.
کلید های دیجیتال و امضا ها، قلم های جدیدی هستند که حضور خود را در قراردادهای دیجیتال (که قبلا مورد استفاده قرار می گرفتند)، انجام می دهند. قراردادهایی که در حال حاضر کدگذاری شده اند و دوباره به نسخه جدید درعصر دیجیتال از طریق سیستم عامل هایی مانند نئو استفاده می شوند.

آشنایی با ارز دیجیتال نئو – AntShares

دسته بندی : اخبار

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *