امروز : پنج شنبه، 10 فروردین 1402

پیشرفت ایتریوم

23 آذر 1396, 13:36 zahra 4 010 بازدید 0 نظر
  • 0
پیشرفت ایتریومپیشرفت ایتریوم
ایتریوم شاید سابقه زیادی در بین ارز ها نداشته باشد اما در همین3سال یکی از ارز های محبوب کاربران شناخته شده است و پیشرفت زیادی داشته است.
پیشرفت ایتریوم به گونه ای بوده است که توانسته در کمتر از ۳ سال به رقیب جدی بیت کوین با حدود ۱۰ سال سابقه تبدیل شود. هم اکنون حجم بازار بیت کوین ۳۹ میلیارد دلار و حجم بازار ایتریوم در حدود ۱۶ میلیارد دلار است.
ایتریوم و سایر ارز های غیر متمرکز ویژگی های منحصر به فردی در مقابل ارز های کاغذی دارند.

از جمله این ویژگی ها میتوان به محدود بودن منابع، ارسال و دریافت آسان ، امنیت فوق العاده بالا و شفافیت است. در حال حاضر ارز های رمزنگاری شده از سیستم BlockChain برای نگه داری دارایی افراد و تایید مبادلات استفاده می کنند که امکان تقلب در آن تقریبا برابر صفر است.
بشر از ابتدا تاکنون از روش های مختلفی برای ارزش گذاری ، نگه داری و انتقال دارایی ها و ارزش ها استفاده کرده است که به نظر میرسد CryptoCurrency ها جدیدترین و قابل اطمینان ترین روشی هستند
که بشر تاکنون برای تسهیل مبادلات اقتصادی با دیگران به آن دست پیدا کرده است و در آینده ای نه چندان دور این ارز های الکترونیک حوزه های مختلف مالی و اقتصادی را دستخوش تغییرات اساسی خواهند نمود. ارز های الکترونیک در حال حاضر از سیستم های متن باز بلاک چِین بهره می برند و هر فرد و گروهی می تواند با ایده ای جدید ارز جدیدی ارائه کند اما توسعه ارز کاملا وابسته به استقبال کاربران است. در حال حاضر هزاران نفر در سراسر جهان به توسعه ارز های الکترونیک مشغول هستند.
با استفاده از ایتریوم می توانید آزادانه محصولات خود را به سراسر جهان صادر کنید!
شما با ساخت یک کیف پول ایتریوم می توانید به سادگی از سراسر جهان اقدام به دریافت وجه کنید و برای تمام افراد در سراسر جهان پول ارسال کنید. ارز های رمز نگاری شده به دلیل غیر متمرکز بودن به هیچ وجه امکان تحریم افراد را ندارند و این فرصت بسیار مناسبی برای ایرانیان است تا بتوانند از این فرصت استفاده کنند و محصولات خود را به شهروندان سایر کشور ها بفروشند.
توسعه ارز های الکترونیک در آینده ای نه چندان دور می تواند باعث افزایش عدالت اقتصادی در جهان شود و امکان استفاده از خدمات مالی به طور عادلانه را برای تمام مردم در سراسر جهان تسهیل نماید.

سرمایه گذاری بر روی ایتریوم 
تمام افراد می توانند با باز کردن یک حساب ایتریوم و خرید ایتریوم از افزایش قیمت این ارز الکترونیک سود ببرند. کوین هاب این قابلیت را در اختیار شما قرار داده است و می توانید به سادگی در کمتر از چند دقیقه به میزان دلخواه Ethereum خریداری کنید. حساب شما کمتر از ۱۰ دقیقه شارژ خواهد شد.

دقت کنید منبع تامین ایتریوم در کوین هاب درآمد های ارزی قانونی هم وطنانمان است و به هیچ وجه ارتباطی به اسکناس کاغذی و خروج ارز از کشور ندارد. کوین هاب زمینه ای برای نقد شدن آسان درآمد های ارزی هموطنان فراهم نموده است و از ارزآوری برای کشور حمایت می کند.

پیشرفت ایتریوم

کلید واژه ها :

پیشرفت ایتریوم

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *