امروز : دوشنبه، 27 فروردین 1403

کسب درآمد در یوتیوب بدون گوگل ادسنس

13 مهر 1396, 21:51 zahra 5 238 بازدید 0 نظر
  • 0
کسب درآمد در یوتیوب بدون گوگل ادسنس

کسب درآمد در یوتیوب بدون گوگل ادسنس

ساخت ویدئو ها در یوتیوب می تواند بسیار سود آور باشد اما  متاسفانه بسیاری از سازندگان مبتکر ویدئوهای  یوتیوب  بر این باورند که ویدئوهایی با کیفیت تولید کنند و اجازه دهند آگهی ها بر روی ویدئو هایشان ظاهر شوند و به این صورت کسب درآمد کنند. بسیاری از سازندگان این ویدئوها به این نتیجه می رسند که کسب و کار در یوتیوب منبع درآمد پایدار نیست.

در حقیقت, تقریبا از اجرای هر هزار نمایش یک ویدئو , یک دلار به دست می آید. پس  قدم اول قبل از ساخت ویدئو,ایجاد یک حساب در یوتیوب است تا بتوانید به حساب جیمیل خود متصل شوید و سپس می توانید کلیپ ها و محتوا های خود را اضافه کنید و در این مرحله باید مخاطبین خود را شناسایی و جمع آوری کنید زیرا این مخاطبین رمز موفقیت شما می باشند.


اما چرا یوتیوب به سازندگان این ویدئو ها هزینه کمی می دهد؟ در وهله اول باید به یاد داشته باشید که این پلت فرم یوتیوب است و هیچ گونه مسئولیتی برای پرداخت هزینه به سازندگان ویدئو آن ندارد و همچنین لازم به ذکر است, دست های زیادی وجود دارد که این هزینه را به سازندگان ویدئو ها برساند و این مراحل از مصرف کنندگان شروع می شود سپس به تبلیغ کنندگان پرداخت می شود ودر آخر پرداخت یوتیوب است که سرانجام یوتیوب بخشی از آن را به خالق اثر می پردازد.

در پایان پول زیادی برای سازندگان ویدئو باقی نمی ماند بنابراین سازندگان می توانند به گونه ای دیگر و  به سرعت از یوتیوب برای ایجاد درآمد پایدار استفاده کنند. در اینجا به چگونگی کسب درآمد پایدار می پردازیم.


1.  بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یکی از محبوب ترین روش های کسب درآمد در یوتیوب است. بازاریابی وابسته به بازاریابی ای می گویند که در آن شخص ثالثی برای محصولات برند های دیگر بازاریابی می کند و مشتری جذب  می کند و آن محصولات  را به فروش می رساند و در آخر از آن برند خاص کمیسیون دریافت می کند اینچنین  برای هر یک از اقلام  یا خدماتی که از طریق  URL   خاص یا حساب کاربری به شما مرتبط است و مشتریان توسط آن ها جذب می شوند کمیسیون دریافت می کنید. 

این در حالی است که بسیاری از شرکت ها  دارای برنامه وابسته هستند  که کمیسیون ایجاد می کند. یکی از ساده ترین و محبوب ترین  برنامه ها همکاری با آمازون است. که  4درصد کمیسیون دارد  هنگامی که برای برنامه آمازون ثبت نام می کنید  شما به پرتال خود متصل می شوید. جایی که می توانید در مورد بازار محصولی در آمازون جستجو کنید و یک لینک خاص برای  آن محصول ایجاد کنید در نتیجه تنها کاری که باید انجام دهید ساخت ویدئو است که محصول  مد نظر را برجسته کند و  بینندگان را تشویق کند تا  بر لینکی که در توضیحات داده شده کلیک کنند.

پس  میزان  کمیسیون شما به کار و علاقه تان بستگی  دارد. بهترین بخش این تبلیغات این موضوع است :  زمانی که بینندگان روی پیوند شما  کلیک می کنند در طول 24 ساعت آینده شما برای هر خریدی که آن ها انجام می دهند از آمازون کمیسیون دریافت می کنید.

2. فروش محصولات تجاری خودتان

برنامه های وابسته مانند آمازون درصد بیشتری از فروش را به ما می دهند اما اگر بخواهیم 100 درصد از درآمد تبلیغات   را به دست آوریم  و کنترل کامل بر پول در آینده داشته باشیم. چه باید کنیم؟ برای انجام این کار باید محصولات خود را به فروش برسانید. پس ویدئو هایی بسازید که ارزش بیشتری برایتان ایجاد کند و  در آخر در پایان ویدئو  درس آموزنده خود را دوره کنید تا ارزش بیشتری داشته باشد و به هدفتان که فروش محصولتان است دست یابید.

همچنین هر هزاران نمایش از آن ویدئو, یوتیوب ادسنس حدودا 1 دلار به شما خواهد  پرداخت. اما اگر شما تنها قادر به متقاعد کردن مخاطبان خود برای خرید 5 درصد از ویدئو آموزش خود شوید . برای مثال,  پنج بیننده . در این صورت  تقریبا 250 دلار درآمد خواهید داشت بنابراین, نیازی نیست بسیاری از افراد محصولتان را خریداری کنند تا پول زیادی به دست آورید.

3.  مشاوره

در نهایت سریع ترین راه  برای کسب درآمد در یوتیوب ارزش دادن به افراد است . آپلود فیلم ها و امید به بهترین کار کافی نیست. پس از جذب تدریجی مخاطبان مورد نظر  به طور دوره ای خدمات مشاوره ای را برای بینندگان خود فراهم کنید. تا ارزش بیشتری از آنچه که باید به آن ها داده شود, دریافت کرده باشند. در آن لحظه شما می توانید از تخصص,دانش  و زمان خود صرف نظر کنید.

تجربه نشان داده است بسیاری از سازندگان  که در یوتیوب شروع به کار می کنند معتقدند باید ویدئو ها  را در یوتیوب آپلود کنند  و تبلیغات را روشن کنند و غرامت را جبران کنند اما  این موضوع زمانی درست است که شما دنبال درآمد منفعل از ویدئو های خود باشید.  اگر شما دنبال گسترش یک نام تجاری یک کسب وکار هستند مطمئنا جریان های درآمد  دیگر را فراهم می کنید . پس به یاد داشته باشید هر یک از این روش ها برای کسب درآمد از یوتیوب موثر خواهد بود.

کسب درآمد در یوتیوب بدون گوگل ادسنس

دسته بندی : آموزشی / کسب درآمد

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *