امروز : سه شنبه، 4 مهر 1402

کسب درآمد از فیسبوک

13 مهر 1396, 21:40 zahra 4 968 بازدید 0 نظر
  • 0
کسب درآمد از فیسبوک
کسب درآمد از فیسبوک
کاربران فیسبوک راه های زیادی را برای کسب درآمد از طریق فیسبوک پیشنهاد می کنند اما بهترین روش در کسب درآمد از فیسبوک تبلیغات می باشد.
مارک زاکربرگ، رئیس فیسبوک در اوایل سال 2004 در خوابگاه دانشگاه خود فیسبوک را  طراحی کرد که فقط با هم کلاسی های خود ارتباط برقرار کن ولی اکنون به بزرگترین شبکه اجتماعی در دنیا مبدل شده است اما روش کسب درآمد از فیسبوک با اینستاگرام زیاد تفوتی نداره.کسب درآمد از فیسبوک از طریق فروش مستقیم محصولات و تبلیغات و برند سازی و فروش صفحات و دنبال کننده ها می باشد، روش کسب درآمد از فیسبوک به عنوان جالب ترین راه کسب درآمد از اینترنت می باشد.

طریقه کسب درامد از طریق فیسبوک

اعضای فیسبوک از چندین راه برای کسب درآمد از اینترنت استفاده می‌کنند که بهترین آنها تبلیغات است، اما تبلیغات در فیس‌بوک با سایر شبکه ها و سایت ها بسیار متفاوت داره ، فیس‌بوک با توجه به جنسیت افراد، محل زندگی کردن افراد و  علاقه‌ و ..که کاربر با درج کردن آن در پروفایل خود در اختیار فیس‌بوک میذاره ، تبلیغاتی که احتمالا برای کاربر می‌تواند جالب و فریبنده باشد.

گوشه صفحه به تبلیغ میذاره  و با کلیک کار بر روی یکی از اونها، تازه هنر هوشمند فیس‌بوک آغاز به کار میشه و با ذخیره کلیک‌های اعضا علاقه‌مندی‌ او را دسته بندی کرده و متناسب با آن تبلیغات بعدی را نمایش میذاره.
به عنوان مثال فرض کنید شما روی تبلیغی با مضمون فروشگاه موبایل کلیک می‌کنید، اگر جوان باشید اصولا دسته‌بندی تبلیغات به طور هوشمند به سمت فروشگاه‌هایی می‌رود که دارای موبایل های هوشمند تر و با دوربین و امکانات بیشتر میروید و در شهر شما نمایندگی فروش دارند و شما با هر کلیک روی آگهی‌ها، به فیسبوک سود میرسونید.
موبایل بهترین ابزار کسب درآمد:اما این تنها یکی از راههای کسب درآمد فیسبوک است که اختصاص به این سایت نداره و گوگل ادسنس، یاهو و بسیاری از سایت‌های معروف دنیا نیز به این شیوه کسب درامد دارند، روش دیگرکسب درآمد فیس‌بوک از طریق گوشی همراه و تبلیغات موبایلی است.
بر اساس برخی از آمارها، کاربران موبایل در روز به طور متوسط پانزده بار فیسبوک خود را کنترل و چک می‌کنند،  اما فیس‌بوک فقط به کسب درآمد از این اپلیکیشن قانع نشده و اپلیکیشن‌های بزرگی همچون اینستاگرام را خرید کرده و درآمد حاصل از آنها را نیز تصاحب می‌کند، طبق اعلام مسئولان فیس‌بوک، 53 درصد از درآمد این وب سایت محبوب از طریق تلفن همراه کسب میشه.
ارسال پیامک پولی به خواننده ها و بازیگران تلویزیون:شبکه اجتماعی فیسبوک تاقبلا بیشتر خدماتش رایگان بود، اما این شرکت در جدیترین روش خود برای کسب درآمد اعلام کرده افرادی که دوست دارن تا به افراد مشهور دنیا پیغام خصوصی ارسال بکنند این امکان را دارند تا با پرداختن مبلغی ناچیز این کار را انجام دهند.
ساندی تایمز در گزارشی در این رابطه نوشت که فیسبوک این راه و طریق را در انگلیس شروع کرده است و براساس آن اعضای این شبکه اجتماعی می‌توانند با پرداخت مبلغی میتوانند به افراد سرشناس در دنیای هنر پیغام خصوصی مستقیم ارسال کنند.
در این روش خواهید آموخت که چگونه از این ترافیک بالا به نفع خود استفاده کنید و به درآمد حداقل 70000 تومان در روز برسید.
با روش فرمول ثروتمند شدن در فیس بوک ، شما می آموزید :
1-     فقط در مدت 7 روز 5000 نفر را در لیست دوستانتان اضافه کنید.
2-    فقط در عرض 25 روز 50000 لایک درFan Page  داشته باشید.
3-    ترافیک بسیار بالایی را بر روی وب سایت یا وبلاگتان منتقل کنید
4-    روزانه حداقل 70000 تومان درآمد داشته باشید
همچنین :
1-     هیچ نیازی به آموختن  SEO ندارید
2-    هیچ نیازی نیست که یک نرم افزار یا بازی و… را توسعه دهید یا بسازید.
3-    هیچ نیازی نیست که به گروه های فیسبوک ملحق شوید.
4-    هیچ نیازی نیست که مقاله یا هر گونه محتوایی را تولید کنید.
5-    هیچ نیازی نیست با کسی تماس بگیرید یا ایمیل بزنید.
اجازه دهید خیلی ساده براتون توضیح بدم، شما برای اینکه روزانه 70000 تومان درآمد داشته باشید فقط نیاز دارید که روزانه 10 نفر به شما 7000 تومان پرداخت کنند یا اینکه روزانه 20 نفر به شما 3500 تومان پرداخت کنند، خب! حالا ما در این روش به شما می آموزیم که چگونه فقط تعداد کمی از بین هزاران نفری که در فیسبوک فعالیت می کند دائماً به خریدن محصولات شما بپردازند حتی وقتی که شما در خواب هستید! وقتی شما این سیستم را به طور کامل پیاده کنید به صورت کاملاً خودکار پول بدست خواهید آورد. جالب اینجاست که شما لازم نیست بیش از چند دقیقه در روز وقت تان را صرف این کار کنید.
کسب درآمد از فیسبوک

دسته بندی : آموزشی / کسب درآمد

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *