خرید بیت کوین بدون احراز هویت

25 اسفند 1398, 22:14 zare 479 بازدید 0 نظر
  • 0
خرید بیت کوین بدون احراز هویت

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

برای پاسخ به سوالی که پیش تر مطرح شد باید بگوئیم که جواب این سوال مثبت است.
در حقیقت خرید بیت کوین بدون احراز هویت به روش هایی که در ادامه خواهیم گفت امکان پذیر است.
در ادامه ی این مقاله ما برای شما صرافی هایی را معرفی کرده ایم که می توانید از طریق آن به خرید بیت کوین بدون احراز هویت بپردازید.

آشنایی با نحوه ی خرید بیت کوین بدون احراز هویت

هنگامی که صحبت از خرید بیت کوین بدون احراز هویت به میان می آید، دو گزینه مطرح می شود :گزینه ی اول :خرید بیت کوین با پرداخت پول نقد که همیشه خرید با این روش نیازی به تأیید ندارد و این کار را می توان به صورت شخصی انجام داد.گزینه دوم :خرید بیت کوین با استفاده از کارت اعتباری درصرافی ها.این روش اینا مکا نرا برای شما فراهم می کند تا بیت کوین را بدون نیاز به احراز هویت خریداری کنید.ما در این مقاله برخی از یهترین صرافی ها را که با استفاده از آن ها می توانید بدون احراز هویت، بیت کوین خریداری کنید را برای شما دوستان معرفی کرده ایم. لوکال بیت کوین

صرافی Switchere

Switchere یک صرافی ایمن ومطمئن است که تجربه ای بی نظیر برای خرید فوری رمزارز را با استفاده از کارت های اعتباری ارائه می دهد. این مرکزدرتالین،استونی قراردارد و دارای دو مدرک، یکی برای ارائه خدمات کیف پول مجازی ودیگری برای مبادله ی ارزدیجیتال می باشد.

صرافی LocalBitcoins

این وب سایت بیشترازآنکه به عنوان یک صرافی خوانده شود، به عنوان یک بازارمحسوب می شود. LocalBitcoins،یک پلتفرم مبادله و خرید و فروش ارز دیجیتال است که درسال 2012 تأسیس شد و به کاربران خود در سراسرجهان خدمت رسانی می کند.

صرافی Bitquick

اگر شما مایل به خرید بیت کوین بدون احراز هویت با استفاده ازواریزوجه نقدهستید، مطمئناً بایدBitquick را درنظربگیرید. Bitquickبه عنوان یک سیستم عالی ارائه دهنده خدمات ارزی درسال 2013 راه اندازی شد ودر 49 ایالت از ایالات متحده آمریکا با پشتیبانی از سه ارز فیات (دلارآمریکا،دلارکاناداو یورو) فعالیت می کند.
بیت کوین

صرافی Wall of coins

این صرافی یک صرافی تازه تاسیس مستقردرفلوریدا است که برای خرید بیت کوین بدون احراز هویت از طریق این پلتفرم یک فرآیند بدون دردسرو ساده را باید دنبال کنید. خرید بیت کوین با پشتیبانی از پول نقد به عنوان یک روش پرداخت در این صرافی ارائه می شود.

صرافی Coinmama

این سایت درسال 2013 راه اندازی شده است و به بیش از 219 کشور و اکثرایالت های ایالات متحده خدمات خود را ارئه میدهد.
 این صرافی هنوزکیف پول خود را راه اندازی نکرده است؛ازاین روبیت کوین ها درآدرس ارائه شده توسط شما ذخیره می شوند.

صرافی Bitit.io

BititBititیک پلتفرم مبادله یبیت کوین مستقردرپاریس است و فقط با ارائه کارت های اعتباری، دبیت کارت بدهی و پول نقد با استفاده از ووچرهای پیش پرداخت Neosurf ،Flexepin وCashlib به عنوان روش پرداخت، دراروپا فعالیت می کند. 
شما می توانید از طریق Bitit بیت کوین را از فروشندگان محلی خریداری کنید.

Bitcoin ATMs

آیا می دانید که خرید بیت کوین می تواند به آسانی برداشت پول نقد از دستگاه خود پرداز باشد؟ در حال حاضربیش از 30 دستگاه خود پرداز بیت کوین با بیش از 20 سازنده موجود می باشد که خرید Bitcoin را بدون ارائه هیچ مدرک شناسایی از طریق آن ها می توان انجام داد.
به این ترتیب با استفاده از روش هایی که در این مقاله برای شما عزیزان ذکر شد، می توانید به خرید بیت کوین بدون احراز هویت بپردازید.

خرید بیت کوین بدون احراز هویت
دسته بندی : آموزشی

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *