امروز : شنبه، 26 خرداد 1403

کیف پول امن ارز دیجیتال سامورایی

24 اسفند 1398, 16:10 zare 2 049 بازدید 0 نظر
  • 0
کیف پول امن ارز دیجیتال ساموراییکیف پول امن ارز دیجیتال سامورایی

کیف پول سامورایی یک کیف پول موبایل مخصوص بیت کوین است که تقریبا تمام تمرکز خود را بر روی مسئله امنیت و حریم خصوصی کاربر قرار داده است. این کیف پول بسیار خلاقانه عمل کرده و ویژگی‌هایی ارائه می‌دهد که کیف پول‌های دیگر از آنها پشتیبانی نمی‌کنند. کیف پول سامورایی اساسا با اصول اولیه بیت کوین همسو است؛ غیرمتمرکز، با امنیت بالا، شفاف و قابل تبدیل.

این کیف پول در حال حاضر برای گوشی‌های اندروید و آی‌ او‌ اس قابل دانلود و استفاده است.

چه کسی باید از کیف پول سامورایی استفاده کند؟

کیف پول سامورایی به وضوح مناسب افرادی است که اهمیت زیادی برای مسئله ناشناس بودن و امنیت در شبکه بیت کوین قائل هستند.

این کیف پول توسط گروهی ناشناس متشکل از طرفداران امنیت و حریم خصوصی ساخته شده که آن را برای افرادی مثل خودشان ایجاد کرده‌اند.

شاید فکر کنید این کیف پول برای مجرمان گزینه بسیار مناسبی است و می‌توانند از مسئله امنیت و غیرقابل‌ردیابی بودن تراکنش‌ها نهایت استفاده را ببرند؛ باید گفت که درست فکر می‌کنید. ولی مشخصا این کیف پول برای این هدف ساخته نشده است.

این کیف برای ساکنان کشورهایی که مقامات آنها استفاده از بیت کوین را ممنوع کرده و برای استفاده از آن جریمه در نظر گرفته‌اند، گزینه‌ای عالی است.

کیف پول سامورایی مناسب افرادی است که می‌خواهند در زمینه مدیریت مسائل مالی خود کاملا آزادانه رفتار کنند. در یک کلام، این کیف پول مناسب تمام افرادی است که حریم خصوصی و آزادی مسائل مالی برایشان مهم است.

سامورایی شاید برای افراد تازه‌کار بیش از حد پیشرفته باشد؛ ولی طراحی و رابط کاربری ساده آن، کار را برای تازه‌کارها هم راحت کرده است. چون کاربرها مجبور نیستند تا زمانی که کامل به تمام امکانات این کیف پول مسلط نشده‌اند، از یک یک آنها استفاده کنند.

این کیف پول می‌تواند درست مثل هر کیف پول بیت کوین دیگری مورد استفاده قرار بگیرد و همچنان سطحی قوی از حریم خصوصی و ناشناس ماندن را برای کاربر فراهم کند.

نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که کیف پول سامورایی یک کیف پول سخت‌افزاری نیست. بنابراین، کاربران نباید از آن برای ذخیره مقادیر زیاد بیت کوین استفاده کنند. درعوض، این کیف پول باید توسط افرادی استفاده شود که قصد دارند بیت کوین خود را به طور ناشناس انتقال دهند.

شما هم تجربیات خود در زمینه استفاده از کیف پول سامورایی را با ما در میان بگذارید.

آدرس کیف پول سامورایی

لینک

کیف پول امن ارز دیجیتال سامورایی

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *