امروز : سه شنبه، 4 مهر 1402

آشنایی با کیف پول های NEO و ساخت آن

5 اسفند 1396, 13:30 zahra 4 760 بازدید 0 نظر
  • 0
آشنایی با کیف پول های NEO و ساخت آن
آشنایی با کیف پول های NEO و ساخت آن
نئو نیز مانند دیگر ارزهای دیجیتال کیف پول هایی را دارا می باشد که می توانید در زیر این 5کیف پول را مشاهده کنید و همچنین در ادامه مطالب می توانید با روش ساخت کیف پول نئو نیز آشنا شوید.
1 – Ledger Nano S
2-  NEON Wallet (کیف پول دسکتاپ)
3- Binance (کیف پول وب)
4- NEO GUI (کیف پول دسکتاپ)
5-NEO Tracker (کیف پول وب)
آموزش ساخت کیف پول نئو (NEO)
برای ساخت کیف پول نئو روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول NEO و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت نئو مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش NEO دچار مشکل نشوید.

شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار نئو حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل نئو، بازیابی و بازگشت حساب نئو در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. 
دریافت نئو (NEO) رایگان
اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت نئو به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی نئو میتونید کسب در آمد داشته باشید. نئو رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق NEO استخراج نئو از طریق دستگاه های ماینر نئو است.
خرید نئو ارزان
برای خرید نئو میتوانید از سایت های واسط فروشنده نئو ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت نئو خرید را انجام دهید. قبل از خرید نئو نمودار رشد ارز را مشاهده کنید.

یکی از مزایای نئو وجود سایت های بسیار زیاد است.
از معایب نئو کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل نئو به تومان است.
فروش نئو (NEO)
اگر قصد فروش نئو را دارید از طریق سایت NEO اقدام کنید.

با توجه به ارزش NEO در بازار جهانی که معادل 2209005500 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید.
تبدیل دلار به نئو در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است.
همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده نئو در فروش آن دقت لازم را داشته باشید.
اگر خودتان NEO را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا نئو را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای نئو می باشد.

آشنایی با کیف پول های NEO و ساخت آن

دسته بندی : آموزشی

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *