امروز : جمعه، 1 شهریور 1398

کیف پول اتریم کلاسیک

8 بهمن 1396, 22:01 zahra 1 743 بازدید 0 نظر
  • 0
کیف پول اتریم کلاسیک
کیف پول اتریم کلاسیک
حال که با اتریوم کلاسیک آشنا شدید قصد داریم تا به کیف پول های اتریوم کلاسیک بپردازیم پس با ادامه مطالب با ما همراه باشید تا از مطالب نهایت استفاده رو ببرید.
حالا که Ethereum Classic در حال تبدیل شدن به ارز خیلی محبوب است، تلاش برای یافتن یک راه حل کیف پول مناسب برای خرید و فروش خیلی مهم است.

برای کاربران ETC چند کیف پول مختلف وجود دارد، هر چند برخی از آنها کمی “بهتر” تر از دیگران هستند.
برخی از کیف پول های مهم برای کاربران Ethereum کلاسیک را معرفی می کنیم.
  • JAXX: یک کیف پول قدرتمند هست و از محبوبیت بالایی در اتریوم کلاسیک، برخوردار هست.
  • ETHECORE PARITY: این کیف پول خاص توسط Gavin Wood و تیم او توسعه داده شده و از Ethereum و Ethereum Classic پشتیبانی می کند.
CLASSIC ETHER WALLET: کاربران Ethereum همگی با MyEtherWallet، که یک پلت فرم برجسته بین کاربران ETH هست، آشنا هستند. باکس Ethereum Classic از این پلت فرم به عنوان کیف اتر استفاده می کند و ویژگی های مشابه را ارائه می دهد.
کاربران می توانند از Wallet کلاسیک اتر از طریق مرورگر وب دسترسی داشته باشند و یا بر روی کامپیوتر خود برای امنیت بیشتر اجرا کنند.
MIST: بعضی از مردم ممکن است تعجب کنند که Mist Wallet بتواند از Ethereum Classic پشتیبانی کند. این کیف پول خاص در حال حاضر توسط بنیاد Ethereum توسعه داده شده است، اگرچه یک نسخه متفاوتی توسط توسعه دهندگان Ethereum Classic وجود دارد.
کیف پول Mist قابلیت های فراوانی را فراهم می کند و خوب است که این پیشنهاد شناخته شده را نیز در اختیار کاربران Ethereum Classic قرار دهد.
LEDGER NANO S: هیچ راهی بهتر برای نگهداری صندوق ETC شما در مقایسه با استفاده از کیف پول سخت افزاری وجود ندارد. Ledger Nano S ارزش زیادی در این زمینه دارد، زیرا از ETC، ETH، XRP و BTC پشتیبانی می کند.
کیف پول های سخت افزاری حداکثر امنیت را فراهم می کنند.
کلام آخر
اتریوم کلاسیک را میتوان پرچم دار آینده در معادلات ارزهای دیجیتالی دانست…

شما هم می توانید برای مشاوره و خرید و فروش اتریوم کلاسیک با مدیریت سایت در تماس باشید.

کیف پول اتریم کلاسیک

دسته بندی : آموزشی

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید : *