امروز : سه شنبه، 4 مهر 1402

آینده داگ کوین به چه چیزی بستگی دارد

17 آذر 1396, 13:50 zahra 6 186 بازدید 0 نظر
  • +3
آینده داگ کوین به چه چیزی بستگی داردآینده داگ کوین به چه چیزی بستگی دارد
امروز قصد داریم تا در این پست داگ کوین را در آینده بررسی کنیم و سوال ما این است که آینده داگ کوین به چه چیزهایی بستگی دارد؟در ادامه همراه ما باشید.
تمام آینده این داگ کوین، به روی آوردن فروشگاه ها و بانک ها و شرکت ها .. بستگی دارد. 
به عنوان مثال فردی یک میلیون داگ کوین دارد، برای او در سه سال آینده دو حالت ممکن است پیش آید:
  • 1- روی نیاوردن دنیا به این ارز = سرمایه او نصف و یا کمتر خواهد شد.
  • 2- روی آوردن دنیا به این ارز = ممکن است حتی سرمایه وی تا ده ها برابر نیز افزایش پیدا کند.(البته نه صدها برابر)
البته در چند ماه آینده ممکن است حتی قیمت آن با کاهش و افزایش روبرو شود ولی نمیتوان شفاف پیش بینی کرد. ولی در نهایت اگر رشد آن در فروشگاه ها به شکل قبل از 2015 باشد، 100% با رشد مواجه خواهد شد و اگر مانند بعد از 2015 پیشروی نماید، رشد که نخواهد کرد، سقوط هم خواهند نمود و اگر رشدی داشته باشد، در نتیجه دلال بازی ها و گروه های پامپ و دامپ و یا شبکه های فروش قاچاق خواهد بود.
حتما یادتان باشد که اگر زمانی رسید که مشاهده کردید که این ارز به اندازه کافی رشد کرده است و قیمت آن چندین برابر زمان حاضر شد، دیگر ریسک را کنار بگذارید و تصمیم به فروش نمایید.

به همین منظور میتوان از این کریپتو خرید (با توجه به اینکه به ریسک آن خیلی ارزش دارد)
اما نباید از کوین هایی مانند دیجی بایت و یا دارک کوین (دش) کوین که هنوز جای رشد دارند و در مرحله خوب استخراج بسر میبرند ، غافل شد. بخصوص طرح های خوبی برای این کوین ها در حال اجراست.
اما این خرید نباید به صورتی باشد که روی فرد فشار وارد نماید.
به عنوان مثال در مواقعی که قیمت این ارزها در سطح خوبی است و با کاهش مواجه شده است، میتوان هر هفته چند هزار تومانی از آن خرید نمود و نیز در سایت هایی قطره ای برای اوقات فراغت و یا رواج جذب رفرال فعالیت نمود. مانند freedoge
ضمنا این را در نظر بگیرید که معمولا ممکن است که مانند بیتکوین سرمایه داران بسیار بزرگی نیز برای سرمایه گذاری به این کریپتو روی آورند و این مسئله نیز باعث بالا رفتن این کریپتو خواهد شد(معمولا موقتی بسیار بالا میرود و سپس با کمی کاهش به ثبات میرسد). دلیل این امر این است که معمولا سرمایه داران بزرگ را سیاستمداران تشکیل میدهند(به نوعی با سیاست در ارتباط هستند)


این مطالب تنها تحلیل من است و هر اتفاقی در این دنیا غیر ممکن نیست. یعنی شما باید خود نیز تحقیق نمایید و هر کسی مانند من ممکن است اشتباه نماید.
این نکته را هم بگویم که اگر درپوش بازار داگ کوین مانند بیتکوین بود و روزی پایان داشت، مطمئن باشید که هر کسی این ارز را داشته باشد ، روزی میلیاردر و یا تیلیاردر میشود ولی این چنین نیست.
البته در مورد بیتکوین، این ارز درپوش بازار و پایان دارد و اگر مانند حال که میبنید  روند اضافه شدن روزانه غولهای تجارتی که به آن روی میآوردن ، ادامه پیدا کند. قیمت این ارز در آینده بسیار بالاتر خواهد رفت. شما فکر کنید به عنوان مثال روزی بیاید که تمام کشورها و فروشگاهها با بیتکوین مانند پول کاغذی برخورد نمایند، حال این را در نظر بگیرید که تعداد این ارز نامحدود است و دیگر تولید نمیشود، 
آیا نباید بسیار ارزش پیدا کند؟!
 دلیل ارزشمند شدن این کریپتو، محدودیت آن و روی آوردن تجارت الکترونیک به آن میباشد.
اگر بخواهیم اخبار بیتکوین و سایر کریپتوها و روند افزایش تکنولوژی های بکار گیری در آن را منتشر نماییم، شاید حداقل آنهایی که من میبینم و میخوانم، در روز بیش از صدها شرکت و فروشگاه به آن روی میآورند: از خودرو سازی و ساخت دستگاه های خودپرداز و کارت های هوشمند گرفته تا مغازه فروش حیوانات خانگی و حتی دست فروش هایی در کشورهای کانادا و آمریکا.
ضمنا خبری خواندم که برای امنیت بیتکوین؛ اقدام ساخت به فاکتور دوم صدا شده است و .....
تنها زمانی به این کریپتوها خدشه وارد میشود که کسی بتواند یک حفره امنیتی در آنها ایجاد نماید.(همیشه کشوری مانند آمریکا این اجازه را نخواهد داد و تکنولوژی و پایه اصلی هر ارزی به نت بستگی دارد و تکنولوژی آن نیز به صورت انحصاری در اختیار آمریکا میباشد.
البته اگر این اتفاق هم بیفتد، باز هم انجمن کریپتوها به قول معرف پادزهر آن را .......
این ها همه تحلیلی از آینده است و هر چیز دیگر و عکسی بعید نخواهد بود.
به همین دلیل من سعی کردم که هر دو حالت منفی و مثبت را تا حدودی در نظر بگیرم.
در عین حال فکر میکنم که خرید داگ کوین به ریسکش بیرزد و خرید آن مساوی خواهد شد:
 ریسکی که احتمال سودش بیشتر از ضررش باشد
البته با توجه به اینکه داگ کوین از نظر نوع تولید تفاوت هایی دارد و خصوصیات استخراج آن باعث میشود که کمی از دلال بازی و سوداگری دور باشد(هدف جکسون نیز همین بوده است که ارزی طراحی نماید که از آن بتوان به عنوان جایگزین استفاده کرد) بسیار امکان دارد که در آینده این کریپتو جایگزین پولهای کاغذی و سنتی شود. 
مسئله دیگری که میتوان بدان اشاره کرد، قیمت مناسب داگ کوین و دیجی بایت با توجه به مقدار تولید و از همه مهمتر قیمت دارک کوین کوین با توجه به میزان تولید کم آن است و این اولین ارز در حوزه تراکنش های ناشناس میباشد. در نتیجه قبول چند برابر شدن این کریپتوها بسیار قابل قبول تر است تا بالاترین و سرسناس ترین ارز دنیا یعنی بیتکوین!  
و گویی که بیتکوین رشد اصلی خودش را تا به حال داشته است.
یعنی اگر مشاهده نمودید که بیت کوین در گذشته به یکباره ده ها برابر و حتی صدها برابر شده است، این مسئله استثناء بوده است و چنین سونامی رشد قیمتی دیگر برای بیت کوین امکان پذیر نیست و دلیل آن هم زمان و شرایطی بوده است که قبلا برای بیت کوین (اولین و تنها ارز رسمی رمزنگاری دنیا) پیش آمده است. شرایطی چون ناشناخته بودن این ارزها و ....

در نتیجه همیشه راحت تر میتوان فرض نمود که یک داگ کوین و یا دیجی بایت به عنوان مثال به 0.05 میلی بیت رسیده باشد تا اینکه یک بیت کوین به 10 هزار دلار رسیده باشد. یعنی اینکه راحت تر میتوان هضم نمود که داگ کوین 50 برابر شده است تا اینکه بیت کوین 50 برابر شود. همین طور امکان رشد ده ها برابر شدن برای داگ کوین بیشتر وجود دارد تا بیت کوین
ولی در هر حال نمیتوان این مسئله را فراموش نمود که بیت کوین ، فعلا تنها ارز رسمی دنیا است (رمزنگاری) و پایداری بیشتر در آن خواهد بود.

البته به نظر من بسیار برنامه خوبی خواهد بود که فردی مقداری داگ کوین بر حسب توان خویش خریداری نماید و این مقدار را تنها جهت فروش در حداقل یکی دو سال و سال های آینده نگهداری نماید. البته ما جهت نگهداری ایمن این مقدار در گروه طرح های خوبی خواهیم داشت و به مرور آنها را آموزش هخواهیم داد
 در کنار آن شاید بتوان قبول کرد که در سالها بعد بیت کوین به 700 تا 800 دلار برسد، ولی هیچ زمان نمیتوان براحتی پذیرفت که قیمت آن پس از یکی دو سال به چند هزار برسد.بیت کوین به مرحله ای رسیده است که به آرامی به سمتی خواهد رفت که دیگر قیمت این کریپتو را با توجه به محدودیت تولید آن، عرضه و تقاضا تعیین خواهد نمود. یعنی در آینده به طرح های اجرایی شبکه بیتکوین و بازدهی آنها جهت جذب فروشگاه - بانک - شرکت ها - و سایر تجارت خانه ها و غول های بزرگ تجاری و صنعتی و ... بستگی خواهد داشت. 
پس در نتیجه احتمال درصد رشد و رصد نرخ داگ کوین بیشتر به نظر میرسد. یعنی راحت تر میتوان قبول نمود که داگ کوین چندین برابر شده است تا اینکه بیتکوین به این قیمت برسد و چندین برابر شود.با وجود رقابت در بین کریپتوها و عرضه کریپتوهایی با طراحی های خاص و ویژه مانند تراکنش های ناشناس - اثبات سهام و خدمات در کنار اثبات کار و ترکیبی- و نیز سیاست های طراحی شده از سوی شرکت ها و سرمایه داران در جهت منافع خود در کنار دلال بازی هایی که توسط استخرهای بزرگ و دلال پامپ و ... انجام میشود ، اگر نگوییم که داگ کوین افت نکرده است، باید حتما گفت که رشد آن کمی سخت میباشد. شاید این مسائل و سایر توضیحاتی که در تحلیل آینده این کوین دربالا شده است، بهتر بتواند ثابت کند که هیچگاه امکان بالا رفتن شدید مانند تصورات اشتباهی چون نیم و یا یک دلار امکان پذیر نیست.

آینده داگ کوین به چه چیزی بستگی دارد


دسته بندی : آموزشی

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *