امروز : دوشنبه، 7 مهر 1399

کسب درآمد توسط شبکه اجتماعی استیمیت

19 مهر 1396, 00:46 zahra 3 008 بازدید 0 نظر
  • 0
کسب درآمد توسط شبکه اجتماعی استیمیت

کسب درآمد توسط شبکه اجتماعی استیمیت
این شبکه اجتماعی در عوض پست هایی که شما میذارید و در دسته پست های خوب قرار میگیرند و لایک های که دریافت میکنید به شما سکه استیمیت میده که الان قیمت این سکه 1.5 دلاره و در اینده این سکه به افزایش قیمت نیز دست پیدا می کندو سکه اینده داری است.

استیمیت چیست؟
پلتفرم استیمیت (steemit) یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاک چین است. این پروتکل با سیستم پاداش برای محتوا، یک انقلاب بزرگ در شبکه های اجتماعی و وبلاگ نویسی ایجاد کرده است. ارز اصلی این پلتفرم توکن Steem است. در استیمیت مردم می توانند علاوه بر ارسال پست رایگان، از رای ها و بازدید های یک پست کسب درآمد کنند.
تفاوت استیمیت با بقیه شبکه های اجتماعی
در شبکه های اجتماعی معمولی محتواهای خوب پاداشی ندارند و این شبکه ها بیشتر به نفع سهامداران آن خواهد بود. در استیمیت به دلیل غیرمتمرکز بودن پروژه ، تمام پلتفرم توزیع شده و متعلق به کاربران است.

پلتفرم استیمیت سه توکن قابل تجارت دارد:
۱- استیم (Steem)
۲- استیم دلار (Steem Dollars)
۳- استیم پاور (Steem Power)

استیم توکن ارزشمندی است که می تواند صرافی ها خرید و فروش شود. برداشت استیم از سایت استیم ایت، به صورت اتوماتیک انجام می شود.

استیم دلارها از پشتوانه دلار استفاده می کنند و ارزش هر کدام از آن ها حدود ۱ دلار است. این توکن ها برای ضمانت دادن نویسندگان دربرابر تورم و نوسانات استیم ساخته شده اند. حدود ۵ روز زمان می برد که استیم را به استیم دلار تبدیل کنید.

استیم پاور استیمی است که در صندوق سرمایه ضبط می شود. و کاربران برای کسب درآمد در رای گیری و نظرات باید استیم پاور در حساب خود داشته باشند.

پلتفرم Steemit در نوع خود بسیار جدید است و یک بار هم هک شده است اما وجوه سرقت رفته کاربران به آن ها پس داده شد.
چگونه Steem کسب کنم؟
ارسال پست – با به اشتراک گذاشتن پست های خود، می توانید نسبت به رای های پست خودتان کسب درآمد کنید.
رأی دادن و نظردادن – اگر یک پست خوب پیدا کنید و بدانید که این پست در آینده محبوب خواهد شد، اگر به آن پست قبل از محوبیت رای دهید یا نظر خود را بگویید، سود خوبی کسب خواهید کرد. البته مبلغ سود به میزان Steem Power بستگی دارد.

خرید – کاربران می توانند از صرافی های معتبر نسبت به خرید توکن های استیم اقدام کنند.
بعد از ثبت نام و گرفتن کد رو موبایل و تکمیل از یک تا 24 ساعت باز لینک در ایمیل دریافت میکنید لینکی که برای بار دوم دریافت میکنید کلیک کرده تا پسوردتونو بعتون بده ک قابل ریکاوری نیست و حتما اونو یه جا ذخیره کنید موقع ثبت نام هم نیم سکه که بشه حدود 80 سنت بهتون رایگان میده .امیدوارم که مطالب براتون مفیدبوده باشه.

کسب درآمد توسط شبکه اجتماعی استیمیت

دسته بندی : آموزشی / کسب درآمد

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید : *