امروز : جمعه، 18 آذر 1401

کسب درآمد از بیت کوین

13 مهر 1396, 21:58 zahra 4 318 بازدید 0 نظر
  • 0

کسب درآمد از بیت کوین

کسب درآمد از بیت کوین

بیت کوین چیست؟

 خیلی ها بیت کوین را از بهترین راههای کسب درآمد از اینترنت در ایران میشناسند. میلیون ها سال از پیدایش زمین میگذرد، و هزاران سال هست که انسانها پا به این کره خاکی گذاشته اند، در ابتدا انسانها برای بدست آوردن مایحتاج خود مبادله کالا به کالا میکردند و بعدها پول اختراع شد.
همه ما در خصوص پیدایش پول چیزهایی میدانیم، ولی در مورد پول الکترونیک کمتر اطلاعاتی داریم، هرچه دنیا پیشرفت میکند پول نیز پیشرفت میکند.
پول الکترونیک پدیده جدیدی هست که اخیرا کشف شده و با توجه به تجارت الکترونیک دیگر داد و ستد با پول های معمولی جواب نمیدهد.
بیت کوین یک حساب اینترنتی هست که افراد میتوانند درآمد خودشون رو از طریق سایت های کلیکی که به بیت کوین پول پرداخت میکنند به این حساب واریز کنند.
ویژگیهای بیت کوین:

تراکنش های فوری نقطه به نقطه (بدون واسطه)

پرداخت های جهانی

کارمزد عملیات کم یا صفر و بسیار بیش از این!

امکان تبادل این پول با دیگر ارزها وجود دارد و فروشگاه هایی وجود دارند که مستقیما در ازای دریافت بیت کوین کالا می فروشند.

روش های بدست آوردن بیت کوین:

1- استخراج – mining

2- خرید آن با استفاده از پول فیزیکی – Exchange

3- درآمد قطره ای در ازای مشاهده تبلیغات و… – faucet4- بازی ها و غیره

شما میتوانید بیتکوین را بدون هیچ واسطه ای مستقیما از طریق اینترنت برای هر کسی ارسال کنید
همچون پول نقد , نفل و انتقلات بیت کوین هم لغو کردنی نیستند , بیت کوین در سراسر جهان خرید و فروش میشود
شما از فهرست سمت راست این صفحه میتوانید شروع کنید!!


بیت‌کوین (Bitcoin) نخستین واحد پولی دیجیتال جهان است که در سال 2009، توسط فردی که اسم مستعار «ساتوشی ناکاموتو» را برای خود انتخاب کرده بود، معرفی شد.

در فوریه امسال، ارزش هر واحد پولی بیت‌کوین، چیزی حدود 20 دلار آمریکا بود. اما یک ماه بعد ارزش مالی بیت‌کوین چند برابر شده و به 250 دلار رسید. البته در ماه آوریل، ارزش بیت‌کوین به طور ناگهانی سقوط کرد و به 150 دلار آمریکا برای هر واحد رسید. بیت‌کوین دقیقا چیست و چگونه کار می‌کند؟
برخلاف پول‌های رایج در جهان که همگی توسط بانک مرکزی منتشر می‌شوند، بیت‌کوین هیچ مرجع رسمی صادرکننده‌ای ندارد. به جای بانک‌مرکزی، اعتبار بیت‌کوین توسط شبکه‌های کامپیوتری، که کاربران را با هم مرتبط می‌کند، ایجاد می‌شود. شبیه این سیستم را، ما در نرم‌افزار تورنت (Torrent)- نوعی سیستم به اشتراک‌گذاری داده‌ها- یا در اسکایپ (Skype)مشاهده می‌کنیم. بیت‌کوین از نظر ریاضی، توسط کامپیوترهایی که برنامه‌های عددی پیچیده را اجرا می‌کنند، تولید می‌شود. فرآیندی که آن را استخراج بیت‌کوین (Bitcoin Mining) می‌نامند. 

سیستم ریاضی بیت‌کوین به گونه‌ای طراحی شده است که فرآیند استخراج بیت‌کوین، به طور فزاینده طی زمان دشوارتر می‌شود. برای تولید بیت‌کوین محدودیت وجود دارد. به نحوی که در هر یک بار حداکثر 21 بیت‌کوین می‌تواند استخراج شود. بنابراین برای هیچ بانک مرکزی این امکان وجود ندارد که مقدار متنابهی از بیت‌کوین‌ها تولید کند تا به این وسیله از ارزش بیت‌کوین‌های رایج در گردش بکاهد یا در روند بازار آن مداخله کند. 
شبکه ارتباطی بیت‌کوین دو کارکرد اصلی دارد. نخست بررسی و ارزیابی نحوه ایجاد بیت‌کوین‌های جدید از طریق فرآیند استخراج و دیگری نظارت بر چگونگی انتقال بیت‌کوین‌ها در میان کاربران.
شبکه بیت‌کوین تمام معاملات و تراکنش‌های انجام شده را ثبت و ذخیره می‌کند. کامپیوترهایی که در فرآیند استخراج بیت‌کوین دخیل هستند، در ارتباط با هم، بیت‌کوین‌ها را ایجاد و داده‌های رسمی را روزآمد می‌کنند. فرآیند استخراج بیت‌کوین- که از نظر محاسباتی بسیار فشرده است- حدود 10 دقیقه طول می‌کشد. یعنی در هر 10 دقیقه، کاربری که به شبکه سراسری متصل است و داده‌های خود را روزآمد (Update) می‌کند، تعداد تازه‌ای بیت‌کوین (در حال حاضر 25 بیت‌کوین) دریافت می‌کند. این امر کاربران بیت‌کوین را واداشته است که کامپیوترهای قدرتمندتری بسازند یا کامپیوترهای دیگر کاربران را بربایند تا بتوانند بیت‌کوین‌های بیشتری استخراج کنند


خالق بیت کوین کیست؟


ساتوشی ناکاموتو؛ این نامی است که به عنوان خالق بیت کوین در اینترنت پخش شده است اما از او مدارک هویتی دقیقی در دسترس نیست. حتی مشخص نیست که او زن یا مرد است. عده زیادی معتقدند که او حتی یک شخص هم نیست و بیت کوین محصولی از یک گروه برنامه نویسی بزرگ است.
 
تا به حال عده زیادی از سوی مردم و رسانه ها به عنوان ناکاموتو مطرح شده اند که همگی به طور رسمی این امر را تکذیب کرده اند. جالب ترین مورد برای یک شهروند آمریکا به نام دوریان ساتوشی ناکاموتو اتفاق افتاد که از سوی هفته نامه نیوزویک به عنوان ناکاموتوی اصلی معرفی شد؛ پیرمرد 64 ساله ای که از بیماری های متعددی رنج می برد و این توجهات رسانه ای هم وضعیت او را سخت تر کرده بود.
 
دوریان تمام این گزارش ها را تکذیب کرد و گفت هیچ ارتباطی با بیت کوین ندارد. مشخص است که خالق یا خالقین بیت کوین به خوبی رد خود را پوشانده اند. بیت کوین در سال 2009 راه اندازی شد و در سال 2011 هم ایمیلی از سوی ساتوشی ارسال شد که می گفت او دیگر از بیت کوین دست کشیده و به سوی پروژه های دیگر متمایل شده است.
 
گفته می شود چیزی حدود صد هزار بیت کوین در کیف مجازی او وجود دارد. تاکنون 12 میلیون بیت کوین استخراج شده که با این حساب می توان ساتوشی را صاحب بیشترین میزان بیت کوین های استخراج شده فعلی دانست. اینکه او با دولت خاصی در ارتباط است یا هویت واقعی اش چه زمانی فاش می شود هنوز هم از معماهای بزرگ دنیای آی تی محسوب می شد.

کسب درآمد از بیت کوین

دسته بندی : کسب درآمد

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
ربات نیستم: *