امروز : چهارشنبه، 1 خرداد 1398

آشنایی کامل با بیت کوین دارک

7 بهمن 1396, 14:55 zahra 588 بازدید 0 نظر
  • 0
آشنایی کامل با بیت کوین دارک
آشنایی کامل با بیت کوین دارک
در این پست می خواهیم تا با یکی از بیت کوین ها به نام بیت کوین دارک آشنا شویم و تفاوت این دو را نیز مورد بررسی قرار داده ایم.
بیت کوین دارک (BTCD) یک ارز دیجیتال برمبنای الگوریتم Pow and Pos (پاداش استخراج) است که دقیقا همانند بیت کوین عمل می کند.
تفاوت بیت کوین و بیت کوین دارک چیست؟
تفاوت بیت کوین و بیت کوین دارک به نوع توسعه و پیشرفت آن است.
بیت کوین در حال حرکت به سمت شفافیت تراکنش هاست، اما بیت کوین دارک تلاش می کند که سیستم غیرمتمرکز و ناشناس خود را حفظ کند.

در بیت کوین دارک زمان هر بلاک ۶۰ ثانیه است و در مجموع ۲۲ میلیون از آن تولید خواهد شد.
پس از اعلام پلتفرم کومودو توسط تیم SuperNet BitcoinDark ، بیت کوین دارک می تواند برای سکه های KMD مبادله شود و تا سال ۲۰۱۸ ادامه خواهد یافت. تکنولوژی BTCD در پلتفرم KMD پیشرفت بیشتری خواهد داشت.

بیت‌کوین‌دارک یک سیستم مالی کامل است. درآمد حاصل از آن به سهامداران داده می‌شود تا آنها برای حفاظت و نگهداری شبکه پاداش گیرند. هر کسی می‌تواند BTCD را خرید و فروش کند.
درآمد ها به طور دوره‌ای در بیت‌کوین دارک، با جریان درآمد تولید شده توسط SuperNET و طیف گسترده ای از سایر فعالیت ها و ابتکارات، پرداخت می شود.
در بیت‌کوین‌دارک تکنولوژی Teleport بوجود آمده است. Teleport اجازه می‌دهد تا کاربر تراکنش خود را بدون افشای اطلاعات شخصی به صورت عمومی ثبت کند.


معرفی بیت کوین دارک از زبان مدیر این شرکت:
“بیت کوین دارک یک پلتفرم ارز دیجیتال است که به دنبال غلبه بر بسیاری از معایب جهان مالی کنونی است. علاوه بر این: ما به طور کلی بر این باوریم که همه باید به صورت امن و بدون هزینه تراکنش های خود را توسط درگاه های پرداخت جهانی در سراسر دنیا انجام دهند.”

امیدوارم که این مطلب برای همه شما کاربران گرامی مورد استفاده و مفید بوده باشه.

آشنایی کامل با بیت کوین دارک

دسته بندی : آموزشی

نظر دهید :

نام شما :
ایمیل :
نظر شما :
دو کلمه نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید : *